Openbare verkoping omvattende aquarellen, tekeningen, grafiek en boeken, waaronder een deel der nalatenschap van de Heer F. W. G. Théonville, eigenaar van A. J. van Huffels Antiquariaat te Utrecht, alsmede een verzameling etsen door M. A. J. Bauer uit de collectie van Mr. P. M. M. Hoogeweegen te Rotterdam : te beginnen op maandag 27 April 1970, Kunstveilingen Mak van Waay, Amsterdam ; [1387 Nummern]
Amsterdam : Kunstveilingen Mak van Waay, 1970
Openbare verkoping : op dinsdag 17 en woensdag 18 april 1962, Kunstveilingen S. J. Mak van Waay, Amsterdam ; [682 Nummern]
Amsterdam : Kunstveilingen S. J. Mak van Waay, 1962
Openbare verkoping van moderne schilderijen, tekeningen, aquarellen en grafiek : op dinsdag 20 April 1971 en volgende dagen, Kunstveilingen Mak van Waay, Amsterdam ; [1212 Nummern]
Amsterdam : Kunstveilingen Mak van Waay, 1971
Openbare verkoping omvattende aquarellen, pastels, tekeningen, etsen, gravures, litho's en boeken : op dinsdag 21, woensdag 22 en donderdag 23 Maart 1967, Kunstveilingen S. J. Mak van Waay, Amsterdam ; [955 Nummern]
Amsterdam : Kunstveilingen S. J. Mak van Waay, 1967
Openbare verkoping omvattende aquarellen, pastels, tekeningen, etsen, litho's, gravures en boeken : op dinsdag 23 September 1969 ... woensdag 24 September 1969 ... donderdag 25 September 1969, Kunstveilingen Mak van Waay, Amsterdam ; [976 Nummern]
Amsterdam : Kunstveilingen Mak van Waay, 1969
Openbare verkoping omvattende een collectie moderne kunst afkomstig uit de verzameling van wijlen Mr. H. E. tenkink, Amsterdam, alsmede een collectie aquarellen, pastels, tekeningen, etsen, litho's, gravures, boeken en beelden : op dinsdag 15 April 1969 en volgende dagen, Kunstveilingen Mak van Waay, Amsterdam ; [1296 Nummern]
Openbare verkoping omvattende moderne schilderijen, aquarellen, tekeningen, grafiek enz. mede uit de verzamelingen van wijlen Dr. H. Wiegersma te Deurne en W. Wolff-Beffie te Amsterdam, alsmede een verzameling oude tekeningen van een bekend verzamelaar en zit divers bezit : op maandag 15 December 1969, Kunstveilingen Mak van Waay, Amsterdam ; [404 Nummern]
Openbare verkoping : op dinsdag 12 december 1961 en volgende dagen, Kunstveilingen S. J. Mak van Waay, Amsterdam ; [756 Nummern]
Amsterdam : Kunstveilingen S. J. Mak van Waay, 1961
Openbare verkoping van de collectie antiquiteiten enz., afkomstig uit het Museum Bijdorp te Loenen aan de Vecht, bijeengebracht door een bekend verzamelaar : op dinsdag 15 December 1970, en volgende dagen, Kunstveilingen Mak van Waay, Amsterdam
Openbare verkoping van aquarellen, tekeningen, grafiek en boeken : op dinsdag 10 November 1970 en volgende dagen, Kunstveilingen Mak van Waay, Amsterdam ; [1237 Nummern]
Openbare verkoping van aquarellen, tekeningen, grafiek en boeken waarbij tevens kunstvoorwerpen geschonken voor de actie "Dousadj" : op dinsdag 10 Maart ... en woensdag 11 Maart [1964], Kunstveilingen S. J. Mak van Waay, Amsterdam ; [588 Nummern]
Amsterdam : Kunstveilingen S. J. Mak van Waay, 1964
Openbare verkoping : op dinsdag 17 December en woensdag 18 December 1968, Kunstveilingen Mak van Waay, Amsterdam ; [359 Nummern]
Amsterdam : Kunstveilingen Mak van Waay, 1968