Catalogus van de uitgebreide veiling van antiquiteiten, oude en moderne schilderijen : afkomstig uit verschillend Nederlandsch en Buitenlandsch kunszbezit, benevens de formidabele collectie geemailleerd en blauw Chineesch porselein en zilverwerken nagelaten door mejuffrouw G. Oldenboom, te Amsterdam ...; openbare verkooping op dinsdag 7 mei 1940 en volgende dagen
Amsterdam, 1940 ; Heidelberg : Univ.-Bibl, 2014
Enthalten in: Veiling
Catalogus van de veiling van antiquiteiten en schilderijen : afkomstig uit verschillend Nederlandsch kunstbezit waaronder zeer fraaie schilderijen uit de Haagsche school; collectie mevrouw A. S. 's-Gravenhage; openbare verkooping op dinsdag 15 october 1940 en volgenden dag
Enthalten in: Veiling
Catalogus van de veiling van antiquiteiten, oude en moderne schilderijen, Perzische kunst : omvattende: de nalatenschap van C. C. C. Warmolts te Amsterdam (2e deel), mevrouw B. voorheen te Berlijn; belangrijke liquidatie van juweelen-onderpand; Buitenlandsche verzameling Perzische kunst en miniaturen; verschillend Binnenlandsch kunstbezit; openbare verkooping op dinsdag 5 maart 1940 en volgende dagen
Enthalten in: Veiling
Een belangrijke particuliere collectie Nederlandse tegels : veiling: Dinsdag, 13 oktober 1981
Amsterdam : Christie's Amsterdam B.V., [1981]
Enthalten in: Christie's Amsterdam
Catalogus van moderne en oude schilderijen, aquarellen en teekeningen : meubelen, blauw, gekleurd Japansch en Chineesch; porselein en Delftsch, pendules en zilverwerken, enz. enz.; afkomstig van J. Rotilh., Antwerpen, G. Wijbrandis, Friesland, F. van Loon, Bergen, W. L. Hombracht, O. Indië en andere nalatenschappen; verkooping op 18 en 19 december 1917
Amsterdam, 1917 ; Heidelberg : Univ.-Bibl, 2015
Catalogus van de veiling van oude en moderne schilderijen en antiquiteiten uit verschillend Nederlandsch kunstbezit : openbare verkooping 21 September 1943 en volgende dagen
Amsterdam, 1943 ; Heidelberg : Univ.-Bibl, 2012
Enthalten in: Veiling
Catalogus van een verzameling antiquiteiten : w. o. fraaie meubelen, staande klokken en pendules, ...; 3 februari 1943 en volgende dagen
's-Gravenhage, 1943 ; Heidelberg : Univ.-Bibl, 2011
Enthalten in: Belangrijke kunstveiling
Catalogus van de veiling van oude en moderne schilderijen, collectie Delftsch, antiquiteiten, juweelen, goud, zilver : uit verschillend Nederlandsch kunstbezit; nalatenschappen, boedels; openbare verkooping 9 december 1941 en volgende dagen
Amsterdam, 1941 ; Heidelberg : Univ.-Bibl, 2012
Enthalten in: Veiling
Catalogus van een belangrijke verzameling zeer kostbare antiquiteiten : w.o. fraaie meubelen, w.b. kasten, commodes, stoelen ...; 26 october 1943 en volgende dagen
's-Gravenhage, 1943 ; Heidelberg : Univ.-Bibl, 2012
Catalogus van oude en moderne schilderijen, teekeningen : antiquiteiten: meubelen, pendules, staande klokken, stoffen, perzische tapijten, ...; afkomstig van de nalatenschap Jhr. A. W. den Beer Poortugael, Amersfoort en uit diverse verzamelingen en nalatenschappen; veiling 13 - 16 mei 1941
Catalogus van oude en moderne schilderijen, teekeningen
Amsterdam, 19XX- ; Heidelberg : Univ.-Bibl, 20XX
Catalogus van de veiling van oude en moderne schilderijen, antiquiteiten, collectie perzische tapijten uit verschillend Nederlandsch kunstbezit, nalatenschappen, boedels : openbare verkooping 23 juni 1942 en volgende dagen
Amsterdam, 1942 ; Heidelberg : Univ.-Bibl, 2012
Enthalten in: Veiling
Catalogus van kostbare schilderijen uit de 15e, 16e en 17e eeuw alsmede enkele bijzondere Perzische tapijten : 19 april 1943
Catalogus van kostbare oude en moderne schilderijen alsmede vier bijzondere Aubusson tapijten : 9 november 1943
Catalogus van de veiling van oude en moderne schilderijen en antiquiteiten uit verschillend Nederlandsch kunstbezit : [veiling 25 Juli 1944 en volgende dagen]
Amsterdam : Kunstveilingen S. J. Mak van Waay, 1944
Enthalten in: Catalogus van de kunstveiling
Catalogus van oude en moderne schilderijen, teekeningen : antiquiteiten: meubelen, beeldhouwwerken, staande klokken, pendules, chineesch, japansch en europeesch porselein, ...; afkomstig van de nalatenschappen van: Mej. M. C. Ph. de Vassy, den Haag, Jhr. F. W. M. van der Does de Willebois, Oirschot en uit diverse verzamelingen en nalatenschappen; veiling: 20 - 23 en 26 - 27 oktober 1942
Catalogus van de veiling van zeer belangrijke oude en moderne schilderijen en antiquiteiten uit verschillend Nederlandsch kunstbezit : [veiling 29 Juni 1943 en volgende dagen]
Amsterdam : Kunstveilingen S. J. Mak van Waay, 1943
Eerste najaarsveiling 1943 van oude en moderne schilderijen, aquarellen, teekeningen, miniaturen : antiquiteiten: meubelen, staande klokken, wapenkussens, tapisserie, beeldhouwwerken, pendules, ...; afkomstig van: ... nalatenschappen J. Dolman, Voorburg en Jhr. Mr. W. G. Dedel, 's-Graveland ...; veiling: 19 - 22 en 25 october 1943
Catalogus van de veiling van oude en moderne schilderijen, antiquiteiten, oost aziatische kunst uit verschillend Nederlandsch kunstbezit : openbare verkooping 9 februari 1943 en volgende dagen
Enthalten in: Veiling
Catalogus van de veiling van oude en moderne schilderijen en antiquiteiten : uit verschillend Nederlandsch kunstbezit, nalatenschappen, boedels, o.a. drie afgesloten collectoes uit patricisch Nederlandsch familie-bezit, namelijk A - 42 oude schilderijen, B - 50 stuks gee͏̈mailleerd chineesch wapen-porselein, C - collectie kostbaar gekleurd en blauw Delftsch; openbare verkooping 22 december 1942 en volgende dagen
Enthalten in: Veiling