Catalogus van een collectie oude en moderne aquarellen, teekeningen en grafiek : waarbij een hoogst belangrijke verzameling aquarellen en teekeningen door M. A. J. Bauer; publieke verkooping te Amsterdam in de Bovenzaal met Voorzaal van het Genootschap "Arti et Amicitae" 7 en 8 december 1943
Amsterdam, 1943 ; Heidelberg : Univ.-Bibl, 2011
Catalogus van een collectie schilderijen uit Nederlandsch kunstbezit : de veiling hiervan zal plaats vinden op 7 september 1943 en 8 september 1943
Amsterdam, 1943 ; Heidelberg : Univ.-Bibl, 2012
Catalogus van kostbare oude schilderijen : waarvan de veiling plaats heeft op dinsdag 1 september 1942
's-Gravenhage, 1942 ; Heidelberg : Univ.-Bibl, 2012
Enthalten in: Belangrijke kunstveiling
Catalogus van een collectie oude en moderne schilderijen w. o. Meesterwerken uit de Romantische School - een belangrijke collectie, oude en moderne teekeningen, oude en moderne grafiek en etsen, waarbij een unieke verzameling volkskunst : een groot aantal etsen door M. A. J. Bauer, waaronder vele proefstaten, W. Witsen e.a., afkomstig uit divers particulier bezit en uit de Nalatenschap van wijlen den Weled, Zeergel, Heer Dr. J. A. Carp, te Helmond; publieke verkooping te Amsterdam ... 24, 25 en 26 november 1942
Amsterdam, 1942 ; Heidelberg : Univ.-Bibl, 2012
Catalogus van oude en moderne teekeningen, aquarellen, schilderijen, gravures, miniaturen, japanische prenten : publieke verkooping 2, 3 en 4 augustus 1944
Utrecht, 1944 ; Heidelberg : Univ.-Bibl, 2012
Catalogus van kostbare schilderijen, teekeningen en etsen : waarvan de veiling plaats heeft op dinsdag 27 januari 1942
Catalogus van oude en moderne schilderijen, teekeningen, antiquiteiten : meubelen, beeldhouwwerken, pendules, staande klok, aarden kruiken uit: Keulen, Freschen, Raeren ... ; veiling: 5 - 8 november 1940
Amsterdam, 1940 ; Heidelberg : Univ.-Bibl, 2012
Catalogus van oude en moderne schilderijen, miniaturen, Rembrandt etsen, gravures : antiquiteiten: meubelen, staande klokken, tapisserien, tapijten, stoffen, zilverwerken, juweelen... ; veiling: 24 - 27 maart 1942
Catalogus van een zeer belangrijke collectie : schilderijen en aquarellen, moderne en oude graphiek bestaande uitsluitend uit werken van hollandsche school, waarbij werken van Aug. Allebé ...; oud-hollandsche meesters waarbij werken van P. de Bloot, ...; publieke verkooping 19 en 20 mei 1942
Catalogus van een zeer belangrijke collectie oude grafiek en teekeningen : in het bijzonder een uitgebreide verz. van de Hollandsche en Vlaamsche schilder-graveurs de 17e Eeuw, w. o. belangrijke bladen van: L. Bakhuizen, ... en vele andere meesters, afkomstig uit eene particuliere verzameling; publieke verkooping 31 maart en 1 april 1942
Bibliotheken van verschillende nalatenschappen en verzamelingen benevens Teekeningen en Gravures : verkooping 7 - 9 en 13 - 15 maar 1944
Amsterdam, 1944 ; Heidelberg : Univ.-Bibl, 2012
Catalogus van oude en moderne schilderijen antiquiteiten : bijeengebracht uit Rotterdamsche, Haagsche, Dordrechtsche en Brabantsche collecties en bijvoegingen; alles uitsluitend afkomstig uit particulier bezit; bij de oude schilderijen komen belangrijke werken voor uit de Hollandsche School (17de eeuw), Italiaansche- en Romantische School; bij de moderne schilderijen is de Haagsche School met meesterwerken vertegenwoordigd; bij de antiquiteiten komen o.a. voor: zeer fraaie en zeldzame Holl. renaissance meublen, Rozenhouten Louis Seize Commode, ...; openbare verkooping: 29 februari en 1 maart 1944
Dordrecht, 1944 ; Heidelberg : Univ.-Bibl, 2012
Catalogus van de veiling van antiquiteiten, oude en moderne schilderijen : afkomstig uit verschillend Nederlandsch kunszbezit, waaronder eene zeer fraaie collectie schilderijen uit de Haagsche school; eene particuliere Amsterdamsche collectie fraai Delftsch en famille rose porselein; openbare verkooping 3 december 1940 en volgende dagen
Enthalten in: Veiling
Verzameling K.....-H.....; 's-Gravenhage : belangrijke oude schilderijen; de publieke veiling zal plaats vinden te Amsterdam, 26. November 1940
Catalogus van schilderijen, teekeningen, gouaches, oude gravures, oude kaarten en plattegronden, portretten, sport- en jachtprenten : verkooping 26., 29. en 30 juni 1942
Utrecht, 1942 ; Heidelberg : Univ.-Bibl, 2011
Catalogus van een collectie oude en moderne teekeningen en grafiek, aquarellen, kinderprenten, enz : w.o. belangrijke werken door: M. A. J. Bauer, ...; publieke verkooping 4 en 5 april 1944
Catalogus van de hoogst belangrijke collectie moderne hollandsche en vlaamsche grafiek : waarbij vele zeldzame proefstaten, unica, enz.; uitsluitend afkomstig uit de bekende verzameling van den WelEd. Zeergel. Heer Dr. A. Welcker te Amsterdam ...; publieke verkooping te Amsterdam op alle bovenzalen van het Genootschap "Arti et Amicitiae", Rokin hoek Spui, op 20, 21, 22 en 23 juni 1944
Amsterdam, 1944 ; Heidelberg : Univ.-Bibl, 2011
Catalogus van schilderijen, aquarellen en teekeningen, oude en moderne prenten, portretten, penningen en munten, kinderspelen, porcelein en aardewerk, huisraad en curiosa : uit particulier bezit; publieke verkooping: 28 en 29 maart [1941]
's Gravenhage, 1941 ; Heidelberg : Univ.-Bibl, 2012
Teekeningen, schilderijen, miniaturen van Hollandsche, Fransche, Italiaansche en Duitsche Meesters uit de XVIe - XIXe eeuw : moderne teekeningen en etsen; portretten van Nederl. schilders afkomstig uit diverse verzamelingen en nalatenschappen; publieke verkooping: 16 en 17 november 1943
Utrecht, 1943 ; Heidelberg : Univ.-Bibl, 2012
Oude, romantische en moderne schilderijen : 4e kunstveiling 1943 op donderdag 1 Juli 1943