1. Paul Brandt

    Catalogus van een collectie oude en moderne schilderijen w. o. Meesterwerken uit de Romantische School - een belangrijke collectie, oude en moderne teekeningen, oude en moderne grafiek en etsen, waarbij een unieke verzameling volkskunst : een groot aantal etsen door M. A. J. Bauer, waaronder vele proefstaten, W. Witsen e.a., afkomstig uit divers particulier bezit en uit de Nalatenschap van wijlen den Weled, Zeergel, Heer Dr. J. A. Carp, te Helmond; publieke verkooping te Amsterdam ... 24, 25 en 26 november 1942

    Amsterdam, 1942 ; Heidelberg : Univ.-Bibl, 2012

  2. Firma A. Mak

    Catalogus van oude en moderne schilderijen antiquiteiten : bijeengebracht uit Rotterdamsche, Haagsche, Dordrechtsche en Brabantsche collecties en bijvoegingen; alles uitsluitend afkomstig uit particulier bezit; bij de oude schilderijen komen belangrijke werken voor uit de Hollandsche School (17de eeuw), Italiaansche- en Romantische School; bij de moderne schilderijen is de Haagsche School met meesterwerken vertegenwoordigd; bij de antiquiteiten komen o.a. voor: zeer fraaie en zeldzame Holl. renaissance meublen, Rozenhouten Louis Seize Commode, ...; openbare verkooping: 29 februari en 1 maart 1944

    Dordrecht, 1944 ; Heidelberg : Univ.-Bibl, 2012

  3. Mak van Waay, S. J. [ Sonstiges ] ; Kunstveilingen Mak van Waay

    Catalogus van de veiling van antiquiteiten, oude en moderne schilderijen : afkomstig uit verschillend Nederlandsch kunszbezit, waaronder eene zeer fraaie collectie schilderijen uit de Haagsche school; eene particuliere Amsterdamsche collectie fraai Delftsch en famille rose porselein; openbare verkooping 3 december 1940 en volgende dagen

    Amsterdam, 1940 ; Heidelberg : Univ.-Bibl, 2012

    Enthalten in: Veiling

  4. Welcker, Albertus [ Sammler/In ] ; Paul Brandt

    Catalogus van de hoogst belangrijke collectie moderne hollandsche en vlaamsche grafiek : waarbij vele zeldzame proefstaten, unica, enz.; uitsluitend afkomstig uit de bekende verzameling van den WelEd. Zeergel. Heer Dr. A. Welcker te Amsterdam ...; publieke verkooping te Amsterdam op alle bovenzalen van het Genootschap "Arti et Amicitiae", Rokin hoek Spui, op 20, 21, 22 en 23 juni 1944

    Amsterdam, 1944 ; Heidelberg : Univ.-Bibl, 2011